Vägeva tee 30 – 1, Peetri alevik

+372 6608008

Broneeri aeg

pHformula nahauuendushooldused ehk happehooldused

pHformula hooldussüsteem rajaneb kaasaegse taastava meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine, kasutades selleks erinevaid happeid.

Kontrollitud keemilise nahauuenduse mõju on tavapärasest keemilisest koorimisest täiesti erinev. Kui tavakoorimine põhjustab peamiselt nahakihtide eraldumist, siis kontrollitud nahauuendus kiirendab aktiivselt rakkude uuenemise protsessi erinevates nahakihtides, seejuures säilitades naha välimist struktuuri ja vähendades samas traumasid ja pindmist nahaärritust.

Kontrollitud nahauuenduse hoolduskuur valitakse välja koos spetsialistiga. Esmalt on vaja viia läbi naha eelvalmistus ehk S.P. Test – naha taluvuse test, mis teeb nahale esmase kergkoorimise ja näitab naha vastupanu võimet hapetele. Spetsialist soovitab mitu hooldust ja missuguse intensiivsusega on vaja läbi viia ning kuidas hoolitseda naha eest koduste vahenditega järgmised 2 nädalat. Keskmise intensiivsusega hoolduste kuur on tavaliselt 3-4 hooldust 10-14 päevase vahega.

Vastavalit kliendi individuaalsele naha seisukorrale soovitab kosmeetik mitu hooldust ja missuguse intensiivsusega on vaja naha eest hoolitseda kodus järgnevad 2 nädalat. Keskmise intensiivsusega kuur on keskmiselt 4-8 hooldust, 10-21 päevase vahega. Päevitamine on vastunäidustatud nii kuuri ajal kui ka 10 päeva ennem kuuri algus.

pHformula nahauuendus protseduurid ei tekita põletust, tugevat koorumist ega vaja pikka taastumisperioodi.

pHformula hooldused ja tooted, pakuvad  edukalt lahendusi sellistele nahaprobleemidele nagu vananemine (kuivus, tuhm jume, ebatasane pind, kortsud), hüperpigmentatsioon (melasma, lentigo, hüperpigmentatsioon), akne ja krooniline punetus ehk rosaatsea.